SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
          DZIENNIK 
    ELEKTRONICZNY

670 lat Bydgoszczy logo

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

AKTUALNOŚCI, CZYLI CO SIĘ DZIEJE W NASZEJ SZKOLE:

POCHWAL SIĘ SWOIM PUPILEM W DNIU KUNDELKA!

Dzień Kundla

25 października przypada Dzień Kundelka. Data święta nie jest przypadkowa i zbiega się z Dniem Ustawy o Ochronie Zwierząt, który obchodzony jest corocznie, dzień po dacie wejścia w życie Ustawy (obowiązuje od 24 października 1997 r.). Cały październik jest także miesiącem dobroci dla zwierzaków. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność, ale również aby zwrócić uwagę na najliczniejszą, a często najgorzej traktowaną grupę psów towarzyszących człowiekowi.

W ramach obchodów Dnia Kundelka zapraszamy do zaprezentowania swoich czworonogów na wystawie.
Czekamy na zdjęcia psów z krótkim opisem i danymi właściciela – imię, klasa (naklejone lub wydrukowane, opisane na kartce formatu A3 lub A4).

Pokażcie wszystkim swoje ukochane kundelki!

                                                                               M. Jelińska, I. Bukowiecka (sala 39)

 

 

 

III EDYCJA STOP PUSTYM MISKOM - WSPOMÓŻ SCHRONISKO!

 

 

Szanowni Wychowawcy, drodzy Uczniowie! 

W zeszłym roku szkolnym jednym z charytatywnych sukcesów
naszej szkoły było zebranie 220 kg karmy dla bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

Zachęceni tamtym sukcesem,
przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego organizują, w ramach akcji 

,,PAŹDZIERNIK – MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT”,
III edycję konkursu na klasę najbardziej przyjazną dla zwierząt.

Zaangażuj się konkurs – pokaż dobre serce dla zwierząt i wygrywaj nagrody!

REGULAMIN KONKURSU:

 • Konkurs zorganizowany jest dla klas "0"-6 naszej szkoły.
 • Celem jest zebranie jak największej ilości karmy dla psów i kotów. Przynosimy wyłącznie suchą i mokrą karmę dla zwierząt w nieuszkodzonych opakowaniach. Gromadzimy ją w swojej klasie.
 • Po zakończeniu akcji, tj. w pierwszych dniach listopada, prosimy wychowawców o dostarczenie zebranej, opisanej (nr klasy) karmy do pana Gracjana Czapiewskiego, sala nr 31.
 • Konkurs trwa od poniedziałku 17 do piątku 28 października 2016 roku. Klasa, która uzbiera najwięcej karmy zostanie nagrodzona odznaką ,,Klasy przyjaznej dla zwierząt ” i... NIESPODZIANKĄ, które wręczymy w czasie apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem

 

 

ZBIÓRKA BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH

 

 

Informujemy, że najbliższa zbiórka baterii i akumulatorów małogabarytowych
odbędzie się w poniedziałek, 24 października 2016 roku, od godz. 10.30 w szatni szkolnej.

Zapraszamy do włączenia się w akcję!

 

 

 

NOWY BLOG ERASMUS+ 2016

 

era

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do czytania naszego nowego bloga dokumentującego działania w ramach kolejnego projektu Erasmus+ Akcja KA2. Tym razem partnerami w projekcie są Włochy, Niemcy, Cypr i Grecja. Czeka nas mnóstwo niezapomnianych wrażeń oraz pracy... Nie da się ukryć.

 

PRZEKIEROWANIE NA NOWY BLOG ERASMUS+ 2016

 

 

 

PRZED NAMI PIERWSZA DYSKOTEKA W TYM ROKU SZKOLNYM

dyskoteka halloween 2016a

 

BĄDŹ ŚWIĘTYM, BAW SIĘ DOBRZE I ZDOBĄDŹ NAGRODĘ!

 

i     ANIOŁÓW

 

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

W czwartek, 27 października 2016 roku
w godzinach 15.30-17.00 odbędzie się na III piętrze naszej szkoły
dla klas 1-3.

NIEBIAŃSKIE ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW

1. Konkurs plastyczny na najlepszy portret świętego - prace oddajemy do świetlicy do 24 października 2016 roku,
2. Konkurs na przebranie świętego na balu,
3. Konkurs na samodzielnie wykonany atrybut świętego - przynosimy na bal,
4. Konkurs na najlepszą wiedzę na temat wybranego świętego – o godz. 15.30, będzie przeprowadzony quiz z nagrodami,
5. Gry i zabawy przy muzyce,
6. Słodycze i napoje dla każdego.

NAGRODY CZEKAJĄ!

Osoby nie posiadające przebrania świętego zapraszamy w białych ubraniach , otrzymają aureolki i wystąpią w roli aniołów. UWAGA! Zakaz wstępu dla wiedźm, kościotrupów i wszelkiego rodzaju straszydeł.

Każdy święty, czy błogosławiony ma swoje cechy charakterystyczne i określone atrybuty. Do wyboru jest cały "katalog" świętych. Biletem wstępu będzie niebieska chmurka zawieszona na szyi z imieniem wybranego świętego i narysowanym, namalowanym lub naklejonym jego atrybutem.
Oto przykładowe postacie do wyboru z ich atrybutami: św. Sebastian - strzały, św. Marcin, płaszcz lub rycerz na koniu, św. Tereska - zakonnica z różami, św. Agnieszka - owieczki, św. Jakub- muszla, św. Wojciech - wiosło, św. Józef narzędzia stolarskie, św. Paweł - miecz, św. Florian - naczynie z wodą, św. Barbara - wieża, św. Augustyn - płonące serce, św. Cecylia - instrumenty muzyczne, św. Jerzy- smok, św. Piotr- klucze, św. Norbert - różaniec, św. Mikołaj- pastorał, strój biskupa, św. Michał Archanioł- flakonik, św. Małgorzata- smok na łańcuchu, korona, św. Klara- lilia, św. Gabriel - skrzydła, św. Franciszek - ptaki, św. Feliks - pajęczyna, św. Dorota - koszyk z kwiatami lub owocami, św. Błażej- skrzyżowane świece, św. Jan - orzeł, św. Łukasz- wół, św. Marek - lew, św. Mateusz- człowiek, św. Szymon- piła, św. Andrzej- ukośny krzyż, św. Maksymilian- 2 korony, św. Weronika- chusta.

 

 

 

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W RAMACH PROJEKTU BEZPIECZNA +

 

alarmpożarowy2016

Czuwając nad bezpieczeństwem uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców, w czwartek, 13 października br. na terenie naszej szkoły odbyła się próbna ewakuacja pożarowa w asyście Jednostki gaśniczo – pożarniczej Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy oraz Inspektora Zarządzania Kryzysowego.
Celem ewakuacji było sprawdzenie stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia na przykład pożarem. Ewakuacja doraźna polega na natychmiastowym przemieszczeniu osób z rejonów, których nastąpiło nieprzewidziane, bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia w konsekwencji katastrofy, awarii, pożaru lub innych zdarzeń. Obserwatorzy podsumowali ewakuację i ocenili jej przebieg na wzorcowy. Dzieci w uporządkowanych dwuszeregach bez paniki udały się w miejsce przeznaczone do ewakuacji.

Kolejnym etapem Dnia Bezpieczeństwa było zapoznanie uczniów klas 1-4 z pracą Strażaka. Dzieci obejrzały wyposażenie wozu, odbyły się także pokazy skręcania węża strażackiego, celowanie strumieniem wody oraz zabawa w pianie. Na zakończenie spotkania jedną z atrakcji była możliwość wejścia do bojowego wozu strażackiego. Czas spędzony ze Strażakami na długo pozostanie w pamięci dzieci.

 

DSC00274

DSC00275

DSC00277

DSC00279

DSC00281

DSC00287

DSC00288

DSC00292

DSC00293

DSC00294

DSC00296

 

 

 

"ZA TRUD, ZA SERCE, ZA UŚMIECH..." - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

 

DSC01492

 

„Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole!
Za wysiłki i za trudy nikt nagrody nie odmówi właśnie w święto Edukacji Narodowej!”

Jak co roku obchody DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w naszej szkole były wyjątkowe. Pieczołowicie przygotowywana akademia odbyła się 13 października 2016 roku w sali gimnastycznej. Przed godziną 15.00 sala zapełniła się emerytowanymi i obecnymi pracownikami szkoły, rodzicami oraz uczniami. Wśród zaszczytnych gości byli emerytowani dyrektorzy i nauczyciele oraz dawni pracownicy administracji i obsługi naszej placówki, a także proboszcz parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ks. Andrzej Kłosiński.

Część artystyczną spotkania tworzyła klasa 2 c z panią Sylwią Hałas oraz klasa 3 c, która mogliśmy podziwiać za jej umiejętności wokalne oraz grę na flażoletach. Artystów do występu przygotowała pani Małgorzata Merska. Był taniec zaprezentowany przez klasę 4 a i parę z Uczniowskiego Klubu Sportowego Bailamos. Do tanecznych występów uczniów przygotowali: pani Karolina Linowska i pan Tomasz Jabłoński. Tradycyjnie swój występ miał również chór szkolny pod kierunkiem pana Gracjana Czapiewskiego, a miłym akcentem uroczystości był występ pani Hanny Forbot, która zagrała na saksofonie dwa utwory, tj.: „Rolling in the Deep” z repertuaru Adele oraz pieśń „Życzenie” Fryderyka Chopina. Uroczystość profesjonalnie i pięknie prowadzili rodzice uczniów klasy 2 c, pani Joanna Szuberska i pan Tomasz Gołębiewski. W tym roku Kapituła Słonecznego Orderu uhonorowała odznaczeniem panią Sylwię Kminikowską, nauczycielkę wychowania fizycznego i trenerkę kajaków, którą uczniowie, w tajnym głosowaniu, uznali za najbardziej lubianego nauczyciela. Gratulujemy! Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Agnieszka Wyczling, w imieniu własnym i rodziców uczniów naszej szkoły, złożyła pracownikom placówki życzenia oraz odczytała wyniki przeprowadzonego konkursu. Rodzice wybrali najbardziej oddanego uczniom, sympatycznego, sprawiedliwego pedagoga. Nauczycielem na szóstkę 2016 roku została pani Ewa Bednarek. Serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego tytułu!

Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor, Wojciech Konarski, który - wraz z panią wicedyrektor Hanną Matuszewską -złożył życzenia i wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły wyróżniającym się w pracy Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi. Później przyszedł czas na prezenty od uczniów naszej szkoły. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Hanna Kapela złożyła serdeczne życzenia pracownikom szkoły, a następnie pozostali członkowie samorządu wręczyli własnoręcznie przygotowane, praktyczne i piękne „kwiatki ołówki”.

Całość występów i wystąpień dopełniała dekoracja stworzona przez panią Alicję Essuman–Mensah i pana Gracjana Czapiewskiego. Nad nagłośnieniem czuwała pani Hanna Forbot oraz Patryk i Robert z klasy 6 a. Tradycyjnie dokumentowaniem uroczystości, poprzez robienie pięknych zdjęć, które można obejrzeć pod tekstem, zajęła się pani Ilona Bukowiecka. Sale gimnastyczną do akademii przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej była pokazem wzorowej współpracy między wieloma grupami naszej placówki. Przebiegła ona w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zadowoleni a efekty uroczystości spełniły zamierzone cele organizatorów. Po uroczystości w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie gości i pracowników szkoły przy kawie w świetlicy, które przygotowały nasze wspaniałe panie Kucharki.

 

DSC01493

DSC01496

DSC01498

DSC01500

DSC01501

DSC01502

DSC01506

DSC01507

DSC01510

DSC01516

DSC01522

DSC01523

DSC01525

DSC01529

DSC01530

DSC01532

DSC01538

DSC01557

DSC01561

DSC01491

DSC01563

 

 

 

 

Więcej artykułów…

 1. FINAŁ KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO W RAMACH PROJEKTU BEZPIECZNA +
 2. PRZYRODNICZY SUKCES UCZENNIC Z KLASY V B
 3. REALIZUJEMY PROGRAM PN. „ŚNIADANIE DAJE MOC”
 4. PIERWSZE ZAJĘCIA WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ ODDECH NADZIEI ZA NAMI
 5. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III EDYCJI KONKURSU "NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ"
 6. ŚLUBUJEMY! UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA 2016
 7. PKO BIEG CHARYTATYWNY – POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM
 8. UWAGA! WAŻNA INFORMACJA O OBIADACH
 9. MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO W RAMACH PROJEKTU "OTWARTA SZKOŁY"
 10. SPORTOWE SUKCESY UCZNIÓW KLASY II C
 11. WYBRALIŚMY JUŻ RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
 12. UCZESTNICZYLIŚMY W OBCHODACH 77. ROCZNICY AGRESJI SOWIECKIEJ NA POLSKĘ
 13. BEZPIECZNA OTWARTA I PRZYJAZNA SZKOŁA - PROGRAM BEZPIECZNA +
 14. WIELKI SUKCES FORMACJI BAILAMOS
 15. ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017
 16. WRZEŚNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI
 17. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
 18. ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2016/2017
 19. WAKACJE - UPRAGNIONY CZAS ODPOCZYNKU!
 20. INFORMACJE O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2016/2017
 21. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
 22. PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
 23. ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ NA INWESTYCJĘ - BYDGOSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2017
 24. PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ ZBIÓRKI ZUŻYTUCH BATERII
 25. SKŁADAMY GRATULACJE!
 26. ZA NAMI MINI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR DYREKTORA NASZEJ SZKOŁY
 27. „ZŁOTE ŁANY” ZAINTERESOWAŁY NAS FOLKLOREM!
 28. WEŹ UDZIAŁ W LOTERII CHARYTATYWNEJ I WYGRYWAJ NAGRODY!
 29. KREATYWNOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ! PODSUMOWANIE TEOROCZNYCH DZIAŁAŃ SU
 30. JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!
 31. I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MAŁYM RATOWNIKIEM
 32. XVII BYDGOSKI KONKURS EKOLOGICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!
 33. FESTYN RODZINNY 2016 PRZESZEDŁ DO CHLUBNEJ HISTORII
 34. PADEREWSKI NA SZÓSTKĘ – FINAŁ ZMAGAŃ MUZYCZNYCH ZA NAMI
 35. LITERACKI SUKCES UCZENNICY KLASY CZWARTEJ
 36. KONKURS YOUNG MASTER OF ENGLISH
 37. VIII MIEJSKI KONKURS WIEDZY O NATO
 38. JUŻ PO RAZ SIÓDMY WYBRALIŚMY MISS I MISTERA NASZEJ SZKOŁY
 39. SUKCESY UCZNIÓW KLAS 1-3
 40. UWAGA! NIEDŁUGO EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
 41. RYWALIZACJA W RAMACH KONKURSU MAT-BIT 2016 ZAKOŃCZONA SUKCESEM!
 42. ENGLISH MASTER OF WORDS 2016 JUŻ ZA NAMI!
 43. JUTRO KOLEJNA ZBIÓRKA BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH
 44. MATEMATYCZNY "AS PIĄTYCH KLAS" 2016
 45. NASZE UCZENNICE WYWALCZYŁY WYJAZD NA PLENER PLASTYCZNY DO WIĘCBORKA
 46. WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURU "KANGUR MATEMATYCZNY"
 47. HISTORYCZNY(E) SUKCESY UCZNIÓW KLASY II D
 48. JAK UCZCILIŚMY MAJOWE ŚWIĘTA W NASZEJ SZKOLE?
 49. SUKCESY W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "GREAT BRITAIN IN MY EYES"
 50. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BYDGOSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM 2016
 51. BYDGOSKI BĄBEL MATEMATYCZNY W NASZEJ SZKOLE
 52. WYSYP SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW
 53. OBCHODY 670-LECIA BYDGOSZCZY W RAMACH PROJEKTU OTWARTA SZKOŁA
 54. KLASA 3 C ODKRYWAŁA TAJEMNICE ŻYCIA OWADÓW
 55. SPRAWOZDANIE Z MARCOWEJ ZBIÓRKI BATERII
 56. CELEBRUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI 2016
 57. DYSKOTEKA DLA UCZNIÓW KLAS 4-6
 58. WIELKI SUKCES UCZNIÓW Z KLAS DRUGICH W "LICZYDEŁKU"
 59. GOŚCILIŚMY GIMNAZJALISTÓW
 60. OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA 2016
 61. KWIETNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI ORAZ AKCJA "BLIŻEJ GIMNAZJUM"
 62. HISTORYCZNY SPRAWDZIAN W KLASIE SZÓSTEJ JUŻ ZA NAMI
 63. FINAŁY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z MATEMATYKI JUŻ ZA NAMI!
 64. WIELKANOCNE WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ ZA NAMI
 65. PROŚBA O PRZEKAZANIE NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY 1% Z PAŃSTWA PODATKU
 66. ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2016
 67. ZNAM TRADYCJE WIELKANOCNE - KOLEJNE ZAJĘCIA "OTWARTEJ SZKOŁY" ZA NAMI
 68. ZIELONO MI, CZYLI DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA 2016 W NASZEJ SZKOLE
 69. NASZ UCZEŃ W FINALE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LIGA ZADANIOWA
 70. „JESTEŚ PRZEDSZKOLAKIEM? ZOSTAŃ TRAUGUTCIAKIEM” - REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH
 71. UWAGA! W NAJBLIŻSZY PIĄTEK ZBIÓRKA BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH
 72. ŚWIETLICOWY KIERMASZ WIELKANOCNY 2016
 73. UWAGA! INFORMACJE O NABORZE DO PRZYSZŁOROCZNEJ KLASY SPORTOWEJ
 74. (TY)DZIEŃ KOBIET 2016 W NASZEJ PLACÓWCE
 75. WIELKI SUKCES NASZEGO UCZNIA W PRZEDMIOTOWYCH KONKURSACH KURATORYJNYCH
 76. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016
 77. OFERTA ZAJĘĆ W RAMACH PROGRAMU "ZDOLNI ZNAD BRDY"
 78. WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYCZNY KOMPOZYTOR - ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ 2016
 79. PATRONI ROKU 2016
 80. MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
 81. SZKOLNA AKCJA KRWIODAWSTWA JUŻ ZA NAMI!
 82. TEGOROCZNY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ŚWIĘCI WSPÓLNEJ EUROPY” JUŻ ZA NAMI!
 83. SAMORZĄDOWA POCZTA WALENTYNKOWA
 84. CZAS NA WYPOCZYNEK, RELAKS I ZABAWĘ
 85. DZIĘKUJEMY ZA WŁĄCZENIE SIĘ W SZKOLNĄ AKCJE WOŚP 2016
 86. ZAPROSZENIE NA TANECZNY KARNAWAŁ 2016
 87. PRZEDSZKOLANDIA 2016 JUŻ ZA NAMI
 88. PODSUMOWANIE ZBIÓRKI BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH DO 2,5 KG
 89. STYCZNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI
 90. PRZED NAMI FINAŁY PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH
 91. OBCHODY ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 2015
 92. NASZA "SZLACHETNA PACZKA" DOTARŁA DO POTRZEBUJĄCYCH
 93. ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE JUŻ ZA NAMI
 94. JUŻ SPORO WIEMY O JANIE DŁUGOSZU!
 95. CÓŻ TO BYŁY ZA WARSZTATY!
 96. SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZORGANIZOWAŁO MIKOŁAJKI W SZPITALU
 97. MIKOŁAJKOWY CZAS
 98. KONTYNUUJEMY PROJEKT PN. "NA ŚCIEŻKACH ZDROWIA"
 99. ZARASZAMY NA ŚWIETLICOWY KIERMASZ OZDÓB ŚWIATECZNYCH
 100. WEŹ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM PROSPEKTY
 101. GŁOŚNY SUKCES UCZENNICY KLASY CZWARTEJ
 102. DOŁĄCZ DO SZKLACHETNEJ PACZKI I ZOSTAŃ DAROCZYŃCĄ
 103. „PODZIEL SIĘ Z INNYMI” - ZBIÓRKA DARÓW DLA UBOŻSZYCH UCZNIÓW
 104. TURNIEJ WIEDZY O ŻYCIU MARIANA REJEWSKIEGO JUŻ ZA NAMI
 105. LISTOPADOWE ZAJĘCIA "OTWARTEJ SZKOŁY" JUŻ ZA NAMI
 106. ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 4-6 NA ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ
 107. KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI” ROZPOCZĘTA
 108. ZBIÓRKA ZABAWEK NA MISJE ZAKOŃCZONA WIELKIM SUKCESEM!
 109. SZKOŁA ZŁOTYCH SERC
 110. KONKURS „ZGRANA KLASA” W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
 111. WEŹ UDZIAŁ W PLASTYCZNYM KONKURSIE W RAMACH PROJEKTU "PATRONI ROKU 2015"
 112. KONKURSY PRZEDMIOTOWE POD PATRONATEM KUJAWSKO-POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
 113. BIAŁO – CZERWONA ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
 114. APEL DO UCZNIÓW I RODZICÓW O WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI „WEEKEND WCZEŚNIAKA”
 115. ATRAKCJE Z OKAZJI HALLOWEEN 2015 W NASZEJ SZKOLE