WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ „MOJE TWÓRCZE DZIŚ ”- CZAS ROZPOCZĄĆ!

Dzieci z grupy „Kangurki” z Przedszkola Publicznego nr 66  mają już 5 lat. Są starszakami. 8 października 2013 roku wzięły udział w warsztatach artystycznych „Moje Twórcze Dziś”, które zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy. „Liściakowe pieczątki” to temat tego spotkania.

Zajęcia rozpoczęły się od  wspólnego tańca przy muzyce, a następnie przy pomocy uczniów z klasy III c „Kangurki” wykonały pracę plastyczną. Powstały rozmaite, kolorowe i piękne arcydzieła.

Wszystkie dzieci – ponad 40 uczestników warsztatów wykazało się inwencją twórczą i kreatywnością! Najważniejsze jednak, że wszyscy świetnie się bawili. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Kolejne zajęcia artystyczne z tego cyklu odbędą się już w listopadzie. Tematem przewodnim będzie karmnik w roli głównej. Serdecznie zapraszamy już dziś. Zatem do zobaczenia !

Koordynator programu: mgr Sylwia Hałas