UDZIAŁ W "FESTIWALU MASEK" ZAKOŃCZONY WIELOKROTNYMI SUKCESAMI!

W piątek, 22 listopada 2013 roku w Zespole Szkół nr 7 w Bydgoszczy odbył się Międzyszkolny Integracyjny Przegląd Artystyczny pn. „FESTIWAL MASKI”. Przegląd ten stanowił nawiązanie do teatru starogreckiego, gdzie był on również konkursem poetyckim, przeglądem tańców, popisem muzycznym i wokalnym. Dlatego też „Festiwal maski” został zrealizowany w czterech formach jako: konkurs przedstawień teatralnych, konkurs muzyczny: taneczny i wokalny, konkurs recytatorki, konkurs plastyczny - projekt maski.

Miło nam poinformować, że przedstawicielki naszej szkoły zaprezentowały się w festiwalu we wszystkich kategoriach, oprócz konkursu teatralnego. Wszystkie też zdobyły w czasie tych zmagań wysokie miejsca i nagrody, tj.:

• JULIA WYCZLING z klasy 4a zdobyła I MIEJSCE, a ALICJA ŁABENDA z klasy 6a trzymała
    II MIEJSCE w konkursie plastycznym na projekt maski;
  • PAULA ZBYTNIEWSKA z klasy 5b wywalczyła I MIEJSCE w konkursie recytatorskim;
  • DARIA PADZIKOWSKA z klasy 6a zdobyła I MIEJSCE w konkursie tanecznym;
  • WERONIKA JENDRASZAK z klasy 6a otrzymała III MIEJSCE w konkursie wokalno-tanecznym.

Ponadto, JULIA WYCZLING zdobyła I MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. "NAMALUJ FREDRĘ".

ZWYCIĘŻCZYNIOM, RODZICOM UCZENNIC I OPIEKUNOM, tj. pani Hannie Podosek i panu Gracjanowi Czapiewskiemu DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I TAK WSPANIALE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY W ŚRODOWISKU LOKALNYM, A TAKŻE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Szkoły Podstawowej nr 41
w Bydgoszczy

KOLEJNE SUKCESY TANECZNE NASZEJ UCZENNICY!

W niedzielę, 27 października 2013 roku odbył się Pierwszy Turniej Tańca Towarzyskiego kujawsko- pomorskiej ligi tanecznej w Toruniu, gdzie Weronika Jendraszak i Mateusz Krzysztofiak w kategorii 12-13 G zdobyli CZWARTE MIEJSCE reprezentując klub Bailamos Bydgoszcz, a sobotę 23 listopada 2013 roku w Bydgoszczy wywalczyli PIERWSZE  MIEJSCE, jeszcze czeka ich turniej w Brzozówce, który odbędzie się 1 grudnia 2013 roku.

TRZYMAMY ZA NICH KCIUKI, GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!