MATEMATYCZNY SUKCES PIĄTOKLASISTÓW!

Nasi uczniowie znokautowali rywali na Mikołajkowym Konkursie Matematycznym, który został zorganizowany 11 grudnia 2013 roku przez Szkołę Podstawową nr 56 w Bydgoszczy.

Zespół w składzie: Staś Kujawa,
                                  Mateusz Rozbicki,
                                  Miłosz Wasielewski zajęli I MIEJSCE.

Grupa dziewcząt: Agata Osmałek,
                                Magda Osmałek,
                                Paula Zbytniewska na II stopniu podium.

Opiekun: mgr Joanna Kućmaja.

GRATULUJEMY!

MATEMATYCY Z KLAS PIĄTYCH ODNIEŚLI KOLEJNY SUKCES!

Do drugiego etapu konkursu organizowanego przez Szkoły Podstawowej nr 58 "As 5 klas" zakwalifikowali się:

Gracjan Bagniewski 5b
Stanisław Kujawa  5b
Magdalena Osmałek 5b
Miłosz Wasielewski 5a
Paula Zbytniewska  5b

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach, które odbędą się 27 lutego 2014 roku w SP nr 58

Joanna Kućmaja

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY "POTYCZKI MATEMATYCZNE"

Dnia 10 grudnia 2013 roku, w naszej szkole, odbyły się Eliminacje Szkolne do Miejskiego Konkursu Matematycznego "Potyczki Matematyczne", dla klas czwartych. Po sprawdzeniu prac przez szkolną komisję w składzie pani Katarzyna Fredyk oraz pani Joanna Kućmaja, do kolejnego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Julia Wyczling 4a

Julia Kowalska 4b

Maciej Szymczak 4c

Wszystkim uczniom Serdecznie Gratulujemy i Życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, a wyłonionym osobom Powodzenia na dalszych etapach i oczywiście Sukcesu!

Kolejny etap konkursu odbędzie się 23 stycznia w Szkole Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy.

Joanna Kućmaja
Katarzyna Fredyk