POCZTA WALENTYNKOWA ZAKOŃCZONA - ROZDALIŚMY WALENTYNKI...

SZANOWNI UCZNIOWIE KLAS 4-6.

Jak co roku, 14 lutego obchodziliśmy WALENTYNKI.

Dzień to dla wielu ludzi wyjątkowy. W Dniu tym pamięta się o wszystkich, których się kocha, lubi i szanuje. Wyrazem tych uczuć może być kartka, podarunek, kwiat lub miłe słowo.
Przed feriami Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Mogliście wrzucać, do specjalnie przygotowanej skrzynki, która znajdowała się na parterze szkoły, własnoręcznie wykonane walentynki dla koleżanek i kolegów i nauczycieli, których szczególnie lubicie.

My je pogrupowaliśmy i rozdaliśmy, mając nadzieję, że sprawia one adresatom wiele radości i przyjemności.

OTO JAK ZACHĘCALIŚMY WAS DO UDZIAŁU W AKCJI WALENTYNKOWEJ:

Zbliżają się WALENTYNKI. W tym roku Dzień Zakochanych wypada w czasie ferii, dlatego pocztę walentynkową organizujemy w ostatnim tygodniu I semestru, przed feriami.

Jeśli chcesz, aby w Twoim imieniu wręczyć Walentynkę komuś, kogo lubisz, przygotuj ją (pamiętaj o estetyce wykonania podarunku) i w dniach od 27 stycznia do 31 stycznia 2014 roku wrzuć do skrzynki, która jest umieszczona na parterze szkoły, przy głównym wejściu do placówki.
Walentynki będziemy wręczać w pierwszych dniach po feriach.

Pamiętajcie, aby wyraźnie napisać, dla kogo jest adresowana Walentynka (imię i nazwisko, klasa).
Jeśli ktoś nie chce, nie musi się podpisywać.

wraz z opiekunem