KONKURS NA NAJBARDZIEJ POMYSŁOWĄ CZAPKĘ Z OKAZJI DNIA ŚW. PATRYKA

Zapraszamy uczniów klas 0-6 do udziału w konkursie na najciekawsze i najbardziej pomysłowe nakrycie głowy związane z dniem św. Patryka.

Oto kilka ważnych wskazówek, których powinniście przestrzegać wykonując czapki:

• czapka nie może przekraczać 40 cm wysokości i 60 cm średnicy,
  • nie musi mieć zielonego koloru, ale powinna zawierać zielony kolor,
  • powinna być zrobiona własnoręcznie i zawierać samodzielnie zrobione dekoracje,
  • powinna zawierać element charakterystyczny dla naszego kraju, narodowości lub tradycji,
  • kształt czapki jest dowolny, ale należy pamiętać, aby była zgodna ze swoim przeznaczeniem, czyli noszeniem na głowie,
  • czapka powinna być kreatywna i niespotykana, tylko najciekawsze czapki mają szansę na wygraną.

I na koniec najważniejsza informacja.
Nasz konkurs tym razem ma wymiar międzynarodowy! Realizujemy go razem ze szkołą w Turcji. Nasze prace będą oceniane i wybierane przez nauczycielkę języka angielskiego z Turcji, Gulseren Erdogan. I podobnie, prace tureckich dzieci będą oceniali nauczyciele z naszej szkoły. Najlepsze nakrycia głowy trafią do Turcji, gdzie w dniu św. Patryka założą je dzieci z tamtejszej szkoły, natomiast ich czapki trafią do nas i my będziemy mogli je podziwiać i przymierzyć.
W związku z tym, że prace będą wysyłane aż do Turcji, konkurs musimy ogłosić znacznie szybciej i szybciej oczekiwać Waszych prac. Ostateczny termin to 3 marca 2014 roku. Gotowe kapelusze proszę dostarczać do pani Joanny Gralak.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!