WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY 2014

Po raz piąty w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY.
Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze najpiękniejszych
uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o urodę zewnętrzną, ale także, a nawet przede wszystkim
o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować do tytułu Miss i Mistera Szkoły.

REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2014

1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej uczennicy i najładniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, która/y otrzyma tytuł i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VI naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

A) Półfinał – wybór MISS i MISTERA KLASY do 20 maja 2014 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach IV-VI, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu opiekunowi Samorządu Uczniowskiego.

B) Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

1. przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
    2. zadbana/y,
    3. miła aparycja,
    4. elokwentna/y,
    5. miła/y,
    6. koleżeńska/i,
    7. uczynna/y.

C) Finał, w czasie którego wybierać będziemy- z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VI. Odbędzie się on 27 maja 2014 roku na holu II piętra i będzie miał charakter wyborów tajnych.

D) Po wyborach i zliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Wybrani przez uczniów klas IV-VI Miss i Mister szkoły zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami.

WYNIKI WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2014

We wtorek, tj. 27 maja 2014 roku w naszej szkole odbyły się wybory Miss i Mistera Szkoły 2014. 168 uczniów klas IV-VI głosowało w tajnych wyborach na dwie osoby spośród kandydatów do tytułu Miss i Mistera Szkoły 2014, których uprzednio po parze ze swoich klas zgłosili do konkursu. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja złożona z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a za całość wyborów i przebieg dekoracji zwycięzców odpowiadał opiekun Samorządu Uczniowskiego, pan Gracjan Czapiewski. Dekoracji Miss i Mistera dokonała pani wicedyrektor szkoły, Hanna Matuszewska.
Podziękowania należą się Mateuszowi Kwaśniewskiemu z klasy VIa, który wykonał tegoroczne, piękne korony dla laureatów tytułu MISS i MISTERA SZKOŁY 2014 roku.

MISS SZKOŁY 2014 została: KINGA DZIURKIEWICZ z klasy VIc,

MISTEREM SZKOŁY 2014 został: ROBERT STREHL z klasy VIc.

Wszyscy kandydaci dostali następującą ilość głosów:

Imię i nazwisko kandydata

klasa