WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „POCZTÓWKA DO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II”

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu pocztówki do świętego Jana Pawła II. Uczniowie z klas 1-3 wykonali pracę plastyczną w dowolnej technice, a z klas 4-6 pracę plastyczną oraz napisali oryginalny tekst-list do adresata, czyli św. Jana Pawła II.

W kategorii klas 4-6 przyznano trzy równorzędne pierwsze miejsca:

• Julia Wyczling - klasa 5a
  • Szymon Owczarczak - klasa 4c
  • Sara Charczenko - klasa 4a

Klasy 1-3:

• 1 miejsce- Aleksandra Wyczling - klasa 1b
  • 2 miejsce- Weronika Cholewińska - klasa 2a
  • 3 miejsce- Igor Będzitka - klasa 1a

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

KONKURS WIEDZY O SZWEDEROWIE I BYDGOSZCZY JUŻ ZA NAMI!

W środę, 12 listopada odbył się po raz kolejny konkurs wiedzy o Szwederowie i Bydgoszczy w kategorii szkół podstawowych organizowany przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, Radę Osiedla Szwederowo i klub BSM „Arka”. W konkursie rywalizowały 3-osobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 63 i z naszej szkoły. Ponownie nasi uczniowie wykazali się bogatą wiedzą na temat miasta i osiedla.

Z radością informujemy, że:
Drużyna w składzie: Robert Kamiński, Szymon Owczarczak i Jan Monasterski oraz drużyna w składzie: Wiktoria Grabias, Maciej Szymczak i Marcel Zastempowski zajęły równoległe pierwsze miejsca razem z jedną z drużyn z SP 63.
Drużyna w składzie: Agata Osmałek, Magdalena Osmałek i Paula Zbytniewska zajęła drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

IMG 20141112 111449

IMG 20141112 111542