SPOTKANIE Z GIMNAZJALISTAMI 2015 JUŻ ZA NAMI!

Już po raz piąty odbyła się akcja pn. „BLIŻEJ GIMNAZJUM”. Tegoroczne spotkanie ościennych gimnazjów z rodzicami naszych szóstoklasistów i ich samymi odbyło się we wtorek, 14 kwietnia 2015 roku o godz. 16:30 na holu II piętra naszej 55-latki. Inicjatorem spotkania był Samorząd Uczniowski naszej szkoły, który profesjonalnie przygotował akcję, pod okiem pani pedagog Iwony Szymczak i pan Gracjana Czapiewskiego. Nasze zaproszenie do podzielenia się  informacjami o swoich placówkach przyjęły następujące szkoły:

• Gimnazjum  nr 20, które mieści się przy ul. Karpackiej 30,
  • Gimnazjum nr 22, które znajduje  się przy ul. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
  • Gimnazjum nr 23, mające swoją siedzibę  przy ul. Czackiego 8,
  • Gimnazjum nr 37 (integracyjne), mieszczące się przy ul. Kcyńskiej 49,

oraz - po raz pierwszy - Gimnazjum nr 27, które znajduje się przy ul. Kruszwickiej 2.

Niestety w tym roku nie dotarło Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego znajdujące się przy ul. Czartoryskiego 18.

Celem spotkania było zaprezentowanie ww. gimnazjów, ich bazy lokalowej, osiągnięć i codziennej pracy. Chcieliśmy pomóc w podjęciu decyzji, co do przyszłej edukacji naszym szóstoklasistom i ich rodzicom. Spotkanie miało charakter prezentacji i debaty. Oprócz tego, że z roku na rok zwiększa się ilość szkół ponadpodstawowych, które odpowiadają na nasze zaproszenie – z czego bardzo się cieszymy – zauważamy, że prezentację są coraz ciekawsze i sympatyczniejsze. Zachwycały przede wszystkim filmy reklamowe, które są bardzo pomysłowe oraz trafnie przedstawiały placówki.

Mamy nadzieję, że odwiedziny w naszych  murach, rozmowa i reklama gimnazjów, pozwoliła Państwu - Rodzicom naszych szóstoklasistów i im samym dokonać właściwego wyboru szkoły ponadpodstawowej, co było głównym założeniem organizatorów.

DZIĘKUJEMY SAMORZĄDOM UCZNIOWSKIM OŚCIENNYCH GIMNAZJÓW ZA PRZYJĘCIE ZAPROSZENIA,
A RODZICOM NASZYCH SZÓSTOKLASISTÓW ZA PRZYBYCIE!
  Iwona Szymczak- pedagog  szkoły,
Samorząd Uczniowski z opiekunem.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Szanowni Państwo,

We wtorek, 14 kwietnia 2015 roku od godz. 16:30 na holu II piętra naszej szkoły odbędzie się spotkanie przedstawicieli Samorządów Uczniowskich ościennych gimnazjów z rodzicami naszych szóstoklasistów, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
Inicjatorem spotkania jest Samorząd Uczniowski SP41, pod opieką pani pedagog Iwony Szymczak i pan Gracjana Czapiewskiego. Nasze zaproszenie, do podzielenia się  informacjami o swoich placówkach przyjęły następujące szkoły:

• Gimnazjum  nr 20, które mieści się przy ul. Karpackiej 30,
  • Gimnazjum nr 22, które znajduje  się przy ul. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
  • Gimnazjum nr 23, mające swoją siedzibę  przy  ul. Czackiego 8,
  • Gimnazjum nr 27, które znajduje się przy ul. Kruszwickiej 2,
  • Gimnazjum nr 37 (integracyjne), mieszczące się przy ul. Kcyńskiej 49,
  • Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego znajdujące się przy ul. Czartoryskiego 18.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie ww. gimnazjów, ich bazy lokalowej, osiągnięć i codziennej pracy. Spotkanie będzie miało charakter prezentacji i debaty. Mamy nadzieję, że odwiedziny w naszych  murach, rozmowa i reklama gimnazjów, pozwoli Państwu - Rodzicom naszych szóstoklasistów i im samym, dokonać  właściwego wyboru szkoły ponadpodstawowej.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
  Iwona Szymczak- pedagog  szkoły,
Samorząd Uczniowski z opiekunem.