DOŁĄCZ DO SZKLACHETNEJ PACZKI I ZOSTAŃ DAROCZYŃCĄ

logo szlachetna paczka2

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to,
co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
- Jan Paweł II

Po raz pierwszy w tym roku nasza szkoła pragnie włączyć się w ogólnopolską akcję "SZLACHETNA PACZKA". Do 10 grudnia będziemy zbierać potrzebne produkty, aby 11 grudnia zanieść ją do potrzebującej rodziny. Nasza rodzina to pani Kasia lat 36, która wychowuje 2 dzieci - 5 letniego Gracjana i 6 miesięcznego Emiliana. Oto lista potrzeb, produktów, z których przygotujemy paczkę:

• mąka,
  • cukier,
  • płatki śniadaniowe,
  • konserwy rybne,
  • warzywa w puszkach,
  • mąka ziemniaczana potrzebna do zasypek dla syna, na dziecięce kosmetyki jest uczulony,
  • mleko Bebiko 2,
  • obiadki w słoiczkach,
  • mleko, kakao,
  • środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, płyn do naczyń itp.
  • pasta do zębów, szampon,
  • spodnie i rajstopki dla synka na rozmiar 122,
  • body na 80 cm.

Ze szczególnych potrzeb: żelazko, ręczniki, suszarka stojąca. Oto kod rodziny: KUJ-1621-501491. Można wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i poznać historię rodziny bliżej. Produkt dostarczamy do sali nr 16 lub do wychowawców klas.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA OKAZANĄ POMOC!