OFERTA ZAJĘĆ W RAMACH PROGRAMU "ZDOLNI ZNAD BRDY"

slide 1

Szanowni Państwo,

Jednym z zadań zawartych w Miejskim Programie Wspierania Ucznia Zdolnego Zdolni znad Brdy jest realizacja zajęć dodatkowych w ramach tzw. Międzyszkolnych Klubów Ucznia Zdolnego. W okresie od marca do grudnia 2016 roku realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych:

1. Matematyka z pasją.
2. Śladami wielkich matematyków i nie tylko.
3. Fantasmagorie matematyczne - warsztaty dla uczniów uzdolnionych matematycznie.
4. Warsztaty przyrodnicze Klub poszukiwaczy wiedzy.

oraz następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

1. Popołudnie z Mona Lisą. O sztuce w Pałacu. Spotkania pasjonatów historii sztuki.
2. Akademia Młodych Biologów - nauka poprzez działanie.
3. Widzę, doświadczam, myślę, wiem. Biologia.
4. Grafika komputerowa drogą do zdobycia satysfakcjonującej pracy w branży IT.
5. Szlak chemiczny - badacz, laureat, olimpijczyk, naukowiec, noblista.
6. Inkubator czytelnika, czyli w świecie arcydzieł.
7. Eksperymentalna podróż poprzez epoki.
8. Przygoda z fizyką.

Szczegółowe informacje na temat projektów znajdują się na portalu Zdolni znad Brdy edu.bydgoszcz.pl.

Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 11 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00).