OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA 2016

śdz LOGO

7 kwietnia 2016 roku w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia koordynatorki edukacji prozdrowotnej przygotowały dla uczniów naszej szkoły sporo atrakcji. Zobaczcie jakie:

śniadanie

Fot. 1.: Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali w klasach zdrowe śniadanie.

DSC00644

Fot. 2.: Tego dnia zamiast tradycyjnych przerw odbywały się zajęcia taneczne dla klas młodszych.

piguła

Fot. 3.: W piątek klasy pierwsze spotkały się z panią pielęgniarką, która przygotowała dla dzieci pokaz prawidłowej higieny jamy ustnej.

dyskoteka1.

Fot. 4.: Po zajęciach lekcyjnych uczniowie klas 1-3 bawili się na dyskotece pod hasłem „Śmiech to zdrowie”.

1pomoc

Fot. 5.: Dla uczniów klas młodszych odbył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nowy folder

Fot. 6.: W kolejnych dniach tygodnia zdrowia uczniowie przygotowywali wspólnie z wychowawcami zdrowe śniadania.