ENGLISH MASTER OF WORDS 2016 JUŻ ZA NAMI!

VI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
ENGLISH MASTER OF WORDS 2016

Dnia 12 maja 2016 roku rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas IV-VI. Polegał on na opracowaniu gry planszowej w języku angielskim. Tematy gier były zróżnicowane w zależności od poziomu, i tak klasy IV przygotowywały gry dotyczące żywienia; V – miasta, a klasy VI Wielkiej Brytanii. W sumie wpłynęło 47 prac z 14 szkół podstawowych z terenu Bydgoszczy.

Były one dopracowane nie tylko pod względem graficznym, ale też i językowym. Wiele z nich zdumiewało i formą, np. gra wykonana z klocków lego, jak i zasadami. Uczestnicy konkursu i laureaci mogli sami się o tym przekonać podczas uroczystości wręczenia nagród, gdy mieli to możliwość zagrania w swoją grę lub grę swojego konkurenta.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się laureaci ze szkół podstawowych: SP nr 63, SP nr 14, SP nr 67, SP nr 65, SP nr 66, SP nr 58 i 46 oraz Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy do naszej galerii. Z pewnością znajdziecie w niej swoje prace.

Organizatorzy mgr Anna Smeja-Robak,
mgr Beata Nowicka