WEŹ UDZIAŁ W LOTERII CHARYTATYWNEJ I WYGRYWAJ NAGRODY!

W środę, 15 czerwca br. w naszej szkole odbędzie się loteria na rzecz „Fundacji Kasisi”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji.

REGULAMIN LOTERII „FUNDACJA KASISI”

1. Loteria jest przeznaczona dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy.
  2. Każdy z uczniów może zakupić maksymalnie 2 losy, a jeśli nie wszystkie losy zostaną rozprowadzone, to chętni uczniowie będą mogli dokupić losy.
  3. Cena jednego losu to 2 złote.
  4. Losy ponumerowane są od 1 do 400.
  5. Losy rozprowadzone będą przez szkolnych wolontariuszy 13, 14 i 15 czerwca.
  6. Zakup losu wiąże się z akceptacją regulaminu.
  7. Losowanie odbędzie się w czasie przerwy o godz. 11.30 na 1 piętrze w SP 41.
  8. Uczniowie, którzy zakupili losy musza być obecni w czasie losowania i posiadać zakupiony przez siebie los.
  9. Loteria jest organizowana we współpracy z Fundacją Kasisi i cały dochód przeznaczony będzie na cele fundacji.
  10. Przewidziane są nagrody:
    •  nagroda główna: tablet firmy Lenovo tab2 A7 o wartości 270 zł,
    • trzy nagrody: głośnik bezprzewodowy Tracer Stream BT Red.

Organizator loterii: Gabriela Grzesińska