JESIENNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS STARSZYCH

Koleżanki i Koledzy!

“PAŹDZIERNIK – MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT”
To hasło nikomu w naszej szkole nie jest obce.
W związku z tym proponujemy Wam - uczniom klas starszych (4-6)
udział w konkursie plastycznym pt.

ZOO Z JESIENNYCH LIŚCI

Przepięknie przebarwione liście i owoce naszych osiedlowych drzew zachęcają do tego, by stworzyć z nich niepowtarzalne dzieła. To nic trudnego – wystarczy pozbierać kolorowe liście, wysuszyć  je, przykleić… i dzieło gotowe. Pobudźcie Waszą wyobraźnię! Wyczarujcie z nich bogaty świat zwierząt, w którym znajdą się nie tylko zwierzęta domowe, ale także te żyjące na wolności na całym świecie. Wierzymy w Was!
Na Wasze prace w formacie A3 i opatrzone  metryczką (z tyłu pracy) zawierającą imię, nazwisko i wiek ucznia czekamy do 8 listopada 2013 roku. Dostarczcie je opiekunowi SU, panu Gracjanowi Czapiewskiemu. Będą one ocenione przez jury, które będzie kierowało się następującymi kryteriami:

•  zgodność z tematem konkursu;
  •  pomysłowość;
  •  oryginalność;
  •  ogólne wrażenie artystyczno-estetyczne: kolorystyka, kompozycja i estetyka.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie najbliższego apelu. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w listopadzie, na jesiennej wystawie na holu II piętra.

Czekamy na Wasze dzieła z niecierpliwością!
Samorząd Uczniowski z opiekunem