JESTEM WZOROWYM PIESZYM – PIERWSZE SPOTKANIE PROJEKTU "OTWARTA SZKOŁA" 2013/2014

Wzorem ubiegłego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 41 im. R. Traugutta  w ramach  całorocznego projektu „Otwarta szkoła” we współpracy ze środowiskiem lokalnym odbyło się pierwsze spotkanie.  Dzieci 5 i 6 letnie z   Przedszkola Nr 66, Przedszkola Nr 11,  oraz Przedszkola Sióstr Elżbietanek i Niepublicznego Przedszkola Alf,  odwiedziły naszą szkołę w godzinach przedpołudniowych. W bieżącym roku szkolnym zaprosiliśmy do współpracy Przedszkole Nr 70. Zabawa w mobilnym  miasteczku w towarzystwie Policjanta i Polfinka zapewniła naszym  gościom sporo miłych wrażeń. Ponadto dzieci utrwaliły wiadomości  z zakresu bezpieczeństwa i zdobyły pierwszą sprawność: WZOROWY PIESZY.  W godzinach popołudniowych zaszczycili nas swoją obecnością  rodzice z dziećmi 3 i 4 letnimi.  Był to  czas zabawy, zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Dzieci doskonale  radziły sobie z zadaniami, czego dowodem były zadowolone i uśmiechnięte twarze.  Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało dyplom, na którym umieściło  pierwszą zdobytą sprawność: WZOROWEGO PIESZEGO, przyznaną przez Policjanta i Polfinka.

Zajęcia dla Przedszkolaków przygotowali nauczyciele naszej szkoły: mgr Ewa Bednarek, mgr Piotr Olszewski, mgr Mirosław  Przymus, mgr Szymon Książkiewicz oraz Michał Ruczyński i Marta Tracz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O ZAJĘCIACH NA BYDGOSZCZ.GAZETA.PL

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O WYDARZENIU NA STRONIE POLICJI