WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM - CZEKAJĄ NAGRODY!

Konkurs plastyczny - Wisła 2017

CELE KONKURSU:

• Upamiętnienie roku 2017 jako Roku Rzeki Wisły.
  • Rozwijanie kreatywności, zdolności plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży.
  • Zachęcenie do poszerzania informacji o Wiśle i miastach, które nad nią leżą.
  • Uwrażliwianie na piękno otaczającego świata poprzez odkrywanie walorów najważniejszej z polskich rzek.

ZASADY KONKURSU:

• Uczeń, który chce wziąć udział w konkursie powinien wykonać malarską pracę plastyczną w formacie A3, która będzie przedstawiać zabytki miast, które leżą nad Wisłą, tj.: Oświęcimia, Krakowa, Sandomierza, Kazimierza Dolnego, Puław, Warszawy, Płocka, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy – Fordonu, Grudziądza, Tczewa, Gdańska.
  • Oceny prac dokona Jury powołane przez organizatorów, w którego skład wejdą: dyrektor szkoły, dwóch nauczycieli, przewodnicząca Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Jury w ocenie prac konkursowych będzie kierować się następującymi kryteriami:
    • zgodność pracy z tematyką konkursu;
    • umiejętność zastosowania technik malarskich;
    • oryginalność;
    • estetyka.
  • Praca konkursowa musi być dziełem indywidualnym.
  • Prace należy dostarczyć do wtorku, 28 listopada 2017 roku panu Gracjanowi Czapiewskiemu.
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w czasie uroczystego zakończenia obchodów Patronów Roku 2017.
  • Wytwory będą prezentowane na wystawie pokonkursowej, na holu II piętra naszej szkoły; udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych i wystawowych.
  • Dla osób nagrodzonych i wyróżniających się przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
ŻYCZYMY WIELU POMYSŁÓW ORAZ DOBREJ ZABAWY!

Alicja Essuman-Mensah – nauczyciel przyrody i geografii,
Gracjan Czapiewski – nauczyciel plastyki – koordynatorzy Projektu „Patroni Roku”.