SIÓDMOKLASISTO! WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE CHEMICZNYM "KATALIZATOR"

SZKL. KON. KATALIZATOR 2018

Serdecznie zapraszam uczniów klas 7 do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w Szkolnym Konkursie Chemicznym "Katalizator". Ideą konkursu jest rozwijanie zainteresowań, pogłębienie wiedzy chemicznej uczniów, doskonalenie umiejętności pozyskiwania i przetwarzania informacji. Trzech uczniów z najlepszymi wynikami uzyskanymi w konkursie szkolnym będzie reprezentować Szkołę Podstawowa nr 41 na Powiatowym Konkursie Chemicznym "Katalizator 2018", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli oraz ZSH (dawne Gimnazjum nr 9) w Bydgoszczy.

Konkurs odbędzie się w środę 28 lutego o godzinie 14.50 w sali nr 30.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły dotyczące zakresu tematycznego i przebiegu konkursu znajdziecie w Regulaminie Powiatowego Konkursu Chemicznego "Katalizator" na KLIKNIJ TUTAJ.

Jolanta Nowak - nauczyciel chemii
.