OTRZYMALIŚMY ODZNAKĘ JAKOŚCI ETWINNING W RAMACH PROJEKTU ERASMUS +

etw pupilcertificate 131422 en

Nasz projekt Erasmus + "MIRRORS: Making Integration a Reflective Responsible Opportunity for a Rightful Society", realizowany w naszej szkole w latach 2016-2018 z partnerami z Włoch, Niemiec, Cypru i Grecji otrzymał Odznakę Jakości Etwinning - Quality Label. Jest to prestiżowa Odznaka nadawana za działania podejmowane w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komuniacyjnych. Nasze działania zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie. Stosowane przez nas inicjatywy edukacyjne stały się przykładem dobrej praktyki, godnym naśladowania przez inne szkoły zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy bardzo dumni z naszych nauczycieli.

etw qualitylabel 131422 en Page 1

NASZE DZIAŁANIA W RAMACH PROGRAMU ETWINNING

etw qualitylabel 134511 pl

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy odznakę jakości za nasze działania w ramach kolejnego projektu 2017/2018 „PuppeTs: Puppet Tourists”. Jest to nasza druga odznaka w tym roku. Wejdź na stronę projektu, aby szczegółowo zapoznać się z działaniami projektu. KLIKNIJ TUTAJ

W roku szkolnym 2018/2019 planujemy kontynuować współpracę ze szkołami w Grecji, Turcji, Finlandii i dzielić się swoimi doświadczeniami oraz osiągnięciami w ramach grupy eTwinning Schools, gdyż przypominamy, iż jesteśmy dumnymi posiadaczami odznaki „eTwinning School”.