ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Od września w naszej szkole swoją działalność rozpoczęło Szkolne Koło Wolontariatu. W tym roku włączymy się do wielu wartościowych akcji. Trwa całoroczna zbiórka zakrętek dla Sandry Bitau z Chełmna. W ten sposób chcemy pomóc w rehabilitacji naszej starszej koleżanki. Trwa również zbiórka zużytych baterii.
A od 22 października do 9 listopada 2018 roku rusza akcja zbierania elektrośmieci pn. "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci": komputery, monitory, telefony,sprzęt RTV i AGD, akumulatory, kable. Sprzęt zbieramy we wtorki od 10.35 do 11.30 w szatni szkolnej. Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje.
Opiekunowie koła: pani Sylwia, pani Paulina, pani Mariola, pani Kasia, pani Małgosia, pan Mirek.

ZAPRASZAMY NOWYCH WOLONTARIUSZY!