SAMORZĄDOWA AKCJA PN. „SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W MIESIĄCU” - STYCZEŃ

Szanowni Nauczyciele! Koleżanki i koledzy!

Informujemy, że w dzień Wigilii szkolnych dokonaliśmy losowania numeru Szczęśliwego Dnia Miesiąca. W pierwszym miesiącu 2019 roku dniem wolnym od odpowiedzi ustnych, kartkówek, sprawdzianów będzie 31 stycznia. Plansza z zapisanym szczęśliwym dniem miesiąca i regulaminem akcji znajduje się w gablocie Samorządu Uczniowskiego oraz w tym artykule, poniżej .

Szczęsliwy dzień m-c styczeń 2019

RUSZA SAMORZĄDOWA AKCJA PN. „SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W MIESIĄCU”

Szczęsliwy dzień SU 2018

Drodzy Uczniowie! Szanowni Nauczyciele!

Informujemy, że Rada Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym podjęła decyzję o zmianie dotychczasowej formuły akcji pn. "Szczęśliwy Numerek", cieszącej się dużym powodzeniem przez wiele lat, na akcję "Szczęśliwy Dzień w Miesiącu".

REGULAMIN CAŁOROCZNEJ AKCJI SAMORZĄDOWEJ „SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W MIESIĄCU”

1. Akcja jest przeprowadzana w miejsce ,,Szczęśliwego Numerka”.
  2. Akcję prowadzi Rada Samorządu Uczniowskiego.
  3. Przebieg akcji:
    Wybrani przedstawiciele SU w ostatni dzień miesiąca losują numerek. Liczba, która na nim wypadnie, oznacza datę dzienną ,,szczęśliwego dnia” w kolejnym miesiącu. Jeżeli wypadnie weekend lub jakikolwiek inny dzień wolny od zajęć szkolnych, przedstawiciele SU losują do momentu, kiedy trafią na dzień w którym lekcje odbywają się normalnie.
  4. ,,Szczęśliwy dzień w miesiącu”:
    1. zwalnia wszystkich uczniów z odpowiedzi ustnych,
    2. zwalnia wszystkich uczniów niezapowiedzianych kartkówek,
    3. usprawiedliwia brak zadania domowego,
    4. usprawiedliwia nieprzygotowanie.*
  5. W tym dniu uczniowie zwolnieni są z pisania prac klasowych bądź sprawdzianów.
    UWAGA. Jeśli test był zapowiedziany przed ogłoszeniem daty ,,Szczęśliwego dnia w miesiącu”, uczniowie mają obowiązek go napisać.
  6. Akcja dotyczy wszystkich klas naszej szkoły.
  7. Akcja jest całoroczna.

* nie usprawiedliwia braku stroju na WF oraz ogólnego nieprzygotowania: braku wszystkich. potrzebnych książek lub zeszytów.